Онлайн-засідання учасників «Школи миру»

07 лютого відбулося онлайн-засідання учасників «Школи миру», робота  якої  ініційована  Федерацією Всесвітнього миру  в рамках громадського руху “Діти – Посли миру”. На цій зустрічі Юні Посли миру гімназії Турі Софія, Бойченко Андрій та Семко Лілія разом з куратором , педагогом-організатором Грабовською Л. М. презентували волонтерську  роботу гімназійної родини на тему : “Миротворча діяльність гімназії №59 імені О.М. Бойченка : здобутки, традиції та виклики часу”. Родзинкою презентації гімназійної роботи стало проведення для учасників  майстер-класу  по виготовленню патріотичних оберегів. Активна волонтерська діяльність гімназійної спільноти учнів, їх батьків та вчителів  була високо оцінена учасниками “Школи миру” та знайшла  схвальні відгуки і  позитивні враження в седцях як учнів, так кураторів інших навчальних закладів.