Виставка виробів з LEGO

Lego об‘єднує в собі елементи гри та експериментування, допомагає дітям фантазувати, будувати, втілювати в життя свої задуми, захоплено працювати і бачити відмінний результат. Основна мета всіх конструкторів – правильний розвиток дитини. Завдяки Lego можна отримати велику кількість корисних навичок та знань. А за результатами досліджень і спостережень, вчені зробили висновок, що збирання конструктора позитивно впливає на дитину більше, ніж малювання та ліплення з пластиліну. Lego допомагає розвивати моторику рук: складаючи дрібні деталі, дитина тренує координацію своїх рухів. А моторика тісно пов‘язана з мовною функцією. Центри мозку, які відповідають за це, розташовані поруч. Дитині цікаво дізнаватись все про нові предмети. Також самі батьки, збираючи разом конструкцію, вчать її нових слів: назви форм, кольорів, споруд, матеріалів, їх характеристик.
У корпусі №1 та №2 проходила виставка виробів з LEGO учнів гімназії. Родзинкою виставки були роботи старшокласників створені в гімназійній STEM-лабораторії.