Міська патріотична гра-квест “UKR – LAND”

13 травня команда лідерів учнівського самоврядування гімназії з педагогом-організатором Грабовською Л.М. брала участь у міській патріотичній грі-квесті “UKR – LAND”. Надихнувшись духом патріотизму від учасників концерту, відомої співачки, екссолістки гурту “Пара нормальних”, Анни Добриднєвої та зірки тік-тока, волонтерки Люсі Кави, старшокласники долучилися до проходження ігрових станцій під назвами “Плетиво перемоги”, “Червона калина”, “Ми з України”, “Вірші з окопу”, “Save Ukraine”. Неймовірно цікавим були для учнів інсценізування віршів поета, пісняра Петра Маги, створення власного відеоролика, написання переможної мантри, виконання у власно створеній музичній обробці пісні “Ой у лузі червона калина”. А ще всі учасники гри долучилися до плетіння маскувальної сітки для наших захисників ЗСУ та виконання загального флешмобу “Ми з України!”.
У цікавій командній грі-квесті серед учасників 7-ми шкіл районів Києва лідерська команда гімназії посіла II місце! ВІТАЄМО!!!