Прийом німецької делегації

IMG_1217-ііЗ  20  по 27 березня 2017 року  наш навчальний заклад  гостинно приймає делегацію учнів та вчителів з Німеччини в рамках Угоди про співпрацю між гімназією Альтенхольц (Німеччина) та гімназією №59 імені О.М.Бойченка міста Києва.

Метою  даного обміну є розширення культурно-освітніх контактів, обмін педагогічним досвідом між учителями, поглиблення мовленнєвої практики учнів, реалізація спільних педагогічних проектів та програм.

IMG_1223-і20 березня гімназійна родина  хлібом-сіллю зустріла  17 учнів та 2 керівників із Німеччини. Наші гості  упродовж усього перебування в Україні проживатимуть в родинах гімназистів, які відвідали Німеччину та гімназію Альтенхольц у червні 2016 року.

21 березня для гостей вже відбулися екскурсії гімназією та оглядова екскурсія містом. Проведено товариську зустріч із волейболу, а також  екскурсію на кондитерську фабрику «Рошен».

Німецькі діти та вчителі активно спілкуються  з українськими гімназистами, знайомляться з традиціями та культурою нашого народу, багаторічною історією Києва , гімназії, Голосіївського району.

IMG_1355-іIMG_1334-і