День безпечного Інтернету-2023

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
Цього дня учителі інформатики Ільющенко О.Ю., Оніщенко Л.І., Онищенко Ю.М. провели для учнів лекції-тренінги про безпеку в інтернеті.
Учень 8-А класу Утін Кіріл провів учням 6-В класу бесіду на тему «Інтернет. Безпека в Інтернеті».зображення_viber_2023-02-07_15-23-28-390
Учителі гімназії та учні з 12:00 до 16:00 доєдналися до Онлайн-марафону до Дня безпечного інтернету, який проходив в межах співпраці Google Україна, Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.

Учні 2-Д класу в рамках “Дня безпечного інтернету” ознайомилися з цифоровими правами та обов`язками які вони мають.