ПЕРСОНАЛЬНУ СТИПЕНДІЮ ВІД КИЇВРАДИ ОТРИМАЛА ДАВИДОВА ДАР’Я

Відповідно до рішення Київської міської ради від 08.12.2022 року № 5832/5873 персональні стипендії отримали 100 талановитих дітей, серед яких учениця 11-Б класу – Давидова Дар’я.

Давидова Дар’я – нагороджена дипломом переможця ІІ етапу Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна-2022»; срібна призерка ІІІ етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення екології та аграрних наук); переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН у секціях геології, геохімії та мінералогії, охорони довкілля та раціонального природокористування.

Щиро дякуємо Даші, її батькам і вчителям за наполегливу працю і творчість, високі досягнення і здобутки.