Відзначення 300-річчя від дня народження Г.С. Сковороди

У рамках відзначення 300-річчя від дня народження Г.С. Сковороди учениця 11-А класу Заїка Анастасія взяла участь у XVI Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…», яка проходила у м. Харкові в режимі онлайн.
У секції «Духовні скарби мого краю» Анастасія представила напрацювання з теми: «СТЕЖКАМИ ЛИСОЇ ГОРИ».
Керівник – Ісаченко Ю.Ю.

зображення_viber_2022-12-14_16-25-26-157Грамота

Вивчення творчості письменника, філософа,  просвітителя-гуманіста й педагога Григорія Савовича Сковороди для учнів 9-В та 9-Г класів завершилося прекрасною екскурсією в Національний центр «Український дім» на виставку «Світ Сковороди».

Завдяки формату 3D-туру учні «прогулялися» пам’ятними місцями самого письменника. В експозиції були представлені цінні артефакти того часу: рукописи, автографи, першодруки, списки, графіка та малюнки Григорія Сковороди, надані Інститутом літератури.