7-В на екскурсіях

1120 лютого 2017 року для учнів 7-В класу (класний керівник Маліченко Т.В.) відбулася екскурсія на завод «Кока-Кола Беверіджиз Україна», що поблизу селища Велика Димерка Броварського району Київської області.
Завод один із найпрестижніших та найсучасніших серед заводів Coca-Cola у Європі.
Учні дізналися про історію будівництва заводу в Україні; про воду зі свердловин Сеноманського (220 м) та Юрського (390 м) горизонтів, з якої виготовляються напої. Змогли на власні очі побачити лінії розливу напоїв, виготовлення пластикових пляшок, пакування готової продукції…і, головне, досхочу посмакувати Coca-Cola, Fanta, Sprite.
Також гімназисти побували на банановій фермі, де дізналися, що цитрусових значно більше, аніж ми бачимо на полицях магазинів, про те, які апельсини будуть смачними, про умови вирощування фруктів у теплицях.Нове зображення1