Виставка картин Коби Софії

зображення_viber_2022-09-22_09-27-58-647

У  вестибюлі гімназії відкрилася виставка картин учениці 7-В класу Коби Софії.  Юна художниця бере участь у багатьох мистецьких та благодійних акціях.

Нещодавно благодійний Фонд «Неминуча Перемога» разом з українським митцем та воїном Андрієм Барановським запровадили Міжнародний благодійний Проєкт сучасного українського мистецтва за участю Софійки Коби та інших талановитих маленьких художників. Перша виставка в рамках цього проєкту відбулася у Лондоні 28.06.2022,  де кошти від однієї  з проданих картин Андрія Барановського у повному обсязі було передано до дитячого садка «Elfik» (для діточок переселенців з Маріуполя).
Наступна подія – це виставка “Baranovsky. Ukraina. Діти”, що відбулася у Києві з 22.07.2022 по 02.09.2022.  На цій виставці  були представлені такі роботи Софії як «Києве мій» та «Квіти». Також в рамках цього проєкту пройшли благодійні івенти з арт-терапії.
02.09.2022 року  відбувся благодійний аукціон, частина коштів в сумі одиннадцать  тисяч гривень  00 коп. будуть спрямовані на допомогу постраждалим дітям України.
Участь у благодійних проєктах приєднує нас до розбудови щасливого і мирного майбутнього нашої країни.

Доки малюють діти – життя триває.