Районний семінар учителів історії

IMG_008207 лютого 2017 р. у рамках проведення районного семінару вчителів історії Голосіївського району відбувся відкритий урок Язловицької Н.М. на тему: «Кіммерійсько-скіфський світ».
Наталія Михайлівна та учні 6-Б класу продемонстрували використання розроблених учителем робочих зошитів з історії. На кожному етапі уроку вони працювали з опорними схемами, історичними картами та малюнками. Протягом уроку прослідковувались міжпредметні зв’язки історії з географією та археологією. Шестикласники підготували та вдало презентували відеопрезентації з даної теми. На високому рівні учні показали навички історичного мовлення, аналітичного мислення, роботи з картографічним матеріалом та знання історичних понять.