Організація харчування

Юля харчуванняВідповідно до реформи шкільного харчування з 01 січня передбачене оновлення меню: в ньому з’явилося більше продуктів рослинного походження, зокрема фруктів, овочів, злакових, а також кисломолочних продуктів, рибних страв і м’яса птиці. Натомість у раціоні харчування дітей зменшилася кількість страв з високим вмістом цукру та солі, а також кількість хлібобулочних виробів. Багато малокорисних продуктів зі шкільного меню взагалі вилучено.

Вже другий рік поспіль у гімназії № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва організація харчування здійснюється на основі дабл-меню.
Механізм використання дабл-меню: батьки учнів 1-4 класів шляхом прямого голосування у вайбер-групах класів обрають один із двох варіантів меню на кожен день наступного тижня.
Наступного тижня харчування здійснюється відповідно до замовлень батьків.

Учні пільгових категорій з 5-11 класів, що харчуються за бюджетні кошти, самостійно обирають із двох меню те, що їм до смаку.