зображення_viber_2022-01-11_18-25-56-031Наші учні в ІТ

У 2021 році відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» охоплює всі регіони країни. Для учасників пропонується 18 компетенцій, з яких 6 – для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Цього року команда нашої гімназії разом з учителем інформатики Ільющенко Олександрою Юріївною долучилася до цих змагань. Завдяки WorldSkills Ukraine учні отримали можливість продемонструвати свої знання та вміння в ІТ.

Вітаємо переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» Junior:

Грицишина Юрія, учня 8-В класу, який посів І місце у компетенції «Кібербезпека»;

Саміченка Олександра, учня 8-Б класу, який посів ІІ місце у компетенції «Кібербезпека»;

Гангала Олега, учня 8-В класу, який посів ІІ місце у компетенції  «Веб-розробка»;

Болбота Антона, учня 8-В класу, який посів ІІ місце у компетенції «Мехатроніка».

Вітаємо з грандіозною перемогою!

Ось і вийшло домогтися того, до чого було таке прагнення!

Ми щиро пишаємося здобутками та гордимося перемогами наших дітей!
зображення_viber_2022-01-11_18-25-57-216