ВІТАЄМО!!! Пілотну сертифікацію учителів – 2021 успішно завершено!

Слайд1 Слайд2

Її успішно пройшли 1025 педагогів. Серед них і наші колеги, вчителі початкових класів, Гуренко Юлія Миколаївна  та Москаленко Тамара Михайлівна.

Узяти участь у сертифікації означає бути сучасним, відповідальним учителем та розуміти виклики часу. Це чудовий шанс підвищити статус професії. Сертифікація – це інструмент підтримки та мотивації педагогів до вдосконалення і досягнення високих результатів у професійній діяльності.

Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним. Це незалежне тестування, самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності; вивчення практичного досвіду роботи.

До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній. Наші педагоги подолали усі три етапи з високими результатами!

Щиро вітаємо вас, Юліє Миколаївно та Тамаро Михайлівно, із успішним проходженням сертифікації!!! Нехай ця вершина буде лише черговою на вашому професійному шляху! Творчості, сили, натхнення, здоров’я, нових ідей, звершень та легкої реалізації усіх проєктів!

Пишаємось вами, колеги! Бажаємо досягнути ще більших успіхів в улюбленій справі.