Школа Миру

Школа Миру18 січня 2017 року в Київському міському будинку вчителя вібулося засідання «Школи миру».
Гімназисти узяли участь у тренінговому занятті «Я вчуся піклуватися про інших», на якому учні мали змогу застосувати свої творчі здібності, виконуючи креативні завдання.
Інформаційна довідка:
Робота «Школи миру» була ініційована громадськістю під егідою Федерації всесвітнього миру в 2014 р.
Мета Школи: створення мережі Юних і Молодіжних послів миру та мережі Шкіл миру, які поширюватимуть культуру миру та формуватимуть миротворний імідж України.
У Школі відбувається навчання дітей, які, після проходження курсу та практичного втілення отриманих знань через реалізацію власних миротворних ініціатив, стають Юними послами миру.ШколаМиру