Олімпійський урок

У рамках відзначення Тижня фізкультури та спорту  в гімназії відбулася зустріч учнів 5-х класів  із відомою українською спортсменкою Анною Музикою та Олександром Музикою, директором фізкультурно-оздоровчого центру Централізованої системи дитячо-юнацьких спортивних клубів Голосіївського району міста Києва.

Анна Музика – перша спортсменка – Майстер  спорту України з роликового спорту, член  збірної команди України з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах), спортсменка та тренер ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб».

Спілкування зі спортсменами виявилось надзвичайно цікавим та пізнавальним. Після зустрічі учні  залишились з яскравими враженнями, мотивовані до перемог, з бажанням займатися спортом .