Виклики 2021-2022 навчального року. #ПрямуємоРазом

зображення_viber_2021-09-03_14-30-44-24231 серпня відбулося засідання педагогічної ради

«Виклики 2021-2022 навчального року. #ПрямуємоРазом»

Директор гімназії Антоненко Т.С. привітала педагогів з 30-річчям Незалежності України, і зазначила, що 1991 рік був знаковим для нашої гімназії, адже школа № 59 імені О.М.Бойченка отримала статус школи – гімназії (а 27 травня 1997 року – гімназії).

У цей рік пролунав останній дзвоник для Старого С.В., І сьогодні, працюючи вчителем фізики, він розповідає учням про силу тяжіння життя, про електрику і силу мас – про складні закони фізики.

30 років тому до школи-гімназії № 59 прийшла молода вчителька і стала для учнів орієнтиром у прекрасному світі звуків, прищепила любов до прекрасного – Дроздовська Л.М.

У цей рік маленький ювілей святкують Чукіна М.С. та Давлетшина Ю.В.

З нагоди  30-річчя Незалежності України Управління освіти спільно з колективами закладів освіти підготувало і видало збірки інформаційних матеріалів «Освіта Голосієво. Педагоги, учні, випускники».

У даній збірці вміщено матеріали про педагогів, учнів та випускників нашої гімназії:

Педагоги, відзначені державними нагородами:

• Старий С.В.,
  • Антоненко Т.С.;
  • педагоги-переможці всеукраїнського конкурсу фахової майстерності:
  • Шамота О.М.,
  • Краснощок К.П.,
  • Ісаченко Ю.Ю.;
  • учні-стипендіати Президента України та Кабінету Міністрів України:
  • Безпалько Віктор,
  • Німчук Лілія,
  • Старий Микола;
  • спорт:
  • Меліхова Анастасія.

Бажаємо вам нових звершень!

Приємно, що до дружнього колективу прийшли нові педагоги: Булатецький М. М., Ахметова К. А., Бакіна Т. С., Шмагай Л. М., Титаренко Н. М., Кучмагра С. В., Гулянська М. С., Назаренко Т. В., Новик Д. Г., Лис С. В.,

Оксенюк С.,Євтушенко В. П.

На засіданні педагогічної ради було окреслено найважливіші питання організації освітнього процесу в гімназії у 2021-2022 навчальному році.

10 секцій методичних об’єднань працювали над нормативними документами, методичними рекомендаціями та обговорювали виклики нового навчального року.

У  ході роботи секцій були напрацьовані методичні рекомендації, конкретні додатки до них у вигляді зразків оформлення документації, прикладів вирішення проблемних ситуацій та представлені під час виступів.

Також учителі  отримали нагороди, дипломи, грамоти.

Вітаємо всіх з прийдешнім 2021/2022 навчальним роком!

Бажаємо завжди прагнути до чогось високого і доброго, відкривати для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати все нові і нові вершини.