ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу ХЕШТЕГ-МАРАФОН

Команда гімназії 59 імені О.М.Бойченка міста Києва звітує про завершення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу і представляє проєкт “Безпечне облаштування переходу біля гімназії”. Ми це зробили разом.
На виконання листа Міністерства освіти та науки України  від 07.05.2021 № 1/9-238, у рамках VI Глобального Тижня безпеки дорожнього руху  21 травня 2021 року  для учнів  гімназії було виконано низку заходів, спрямованих на популяризацію правил дорожнього руху: проведено щорічний тиждень безпеки дорожнього руху, в якому взяли участь учні 1-11 класів. Це були вікторини, конкурси,  онлайн ігри, розроблені організаторами конкурсу в програмі “Wordwall”, з учнями 1-4 класів були проведені авторські інтерактивні заняття. Відбулися щорічні онлайн зустрічі з батьками учнів, де обговорювалось питання безпеки дорожнього руху.