Участь гімназистів у міжнародних та вітчизняних конференціях

У листопаді-грудні 2016 року наші учні взяли участь у міжнародних та вітчизняних конференціях та семінарах.dsc_9642

Із 7 по 11 листопада Кучанська Ганна (10-А) у складі групи вихованців Київської Малої академії наук учнівської молоді брала участь у ІІІ Міжнародній конференції учнівської молоді ( м. Мінськ, Білорусь). Активна діяльність молодих науковців з України та Білорусі, яка була започаткована 3 роки тому, коли була проведена перша спільна конференція «Наука і молодь», мала гарне продовження і стала традиційною.
У конференції взяли участь 98 представників з України, Білорусі, Польщі, Росії. Прозвучало 43 доповіді українською, білоруською, російською, англійською та німецькою мовами.
Ганна виступила у суспільно-гуманітарній секції і представила науково-дослідницьку роботу «Казки про Мову».

dsc_9773

sertyfikat17 листопада 2016 року Старий Микола, учень 10-А класу, взяв участь у Всеукраїнській конференції молодих учених „Метеорологія, гідрологія, моніторинг довкілля у контексті екологічних викликів сьогодення” в Українському гідрометереологічному інституті ДСНС України та НАН України . Конференція проводилась за підтримки Європейського центру середньострокових прогнозів погоди в рамках програми Copernicus ECMWF. Тема виступу „Міфічні озера України”.

p119048714 грудня 2016 року в Київському міському будинку вчителя під егідою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Київська МАН провела пізнавальні заходи для вчителів та учнів навчальних закладів столиці, присвячені Дню Наума-розумника.
Відвідувачів приємно вразила учнівська презентація «Математична мозаїка як перший крок до вершин математики». Юні дослідники (керівники, вчителі математики Кабанець Т. І., Мусіна О. П.), учні 9 класу гімназії Мальнова Вікторія, Сильчук Роман, Жмайло Ілля і Недашківська Марія (8 клас), презентували свої пошуково-дослідницькі роботи, з якими вони стали переможцями конкурсу «Математична мозаїка» 2015-2016 н. р. Спектр їхніх математичних інтересів досить широкий: магічні квадрати, числа Фібоначчі, математичні головоломки та ін.

den-nauma_2016Пишаємось Вами, гімназисти! Подальших успіхів та здобутків!