Уроки до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

2-А (3)2-А (1) 2-А (2)

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні 2-А класу разом із класним керівником Івченко Ольгою Іванівною та Дишкант Світланою Вікторівною підготували виховний захід, присвячений до 150-річчя з дня народження видатної української письменниці Лесі Українки. Оформили виставку малюнків до віршів Лесі Українки. Намалювали її портрет. Розповідали її вірші.

Учні 2-В класу разом із класним керівником Індутною Галиною Миколаївною оформили стенд, знайомилися із творами поетеси, розповідали її вірші. Прослухавши казку «Біда навчить», створили до неї художній супровід. На уроці мистецтва Дроздовська Лідія Миколаївна розучила з дітьми пісню на слова Лесі Українки.
2-В (1) 2-В (2) 2-В (3)
У 5-х класах відбулися інтегровані уроки історії (учитель Олійник Леся Михайлівна).
Гімназисти були зачаровані мелодійністю поезії “Сім нот”; досліджували двохсотгривневу купюру і намагалися осягнути глибину вислову Лесі Українки, на ній написану; спробували порівняти портрет і фото письменниці й зрозуміти мистецьку складову; ознайомились із “єгипетським періодом” у житті Лесі Українки, розглянули образи єгипетських богів в поезії Лесі.
ЛМ (1) ЛМ (3) ЛМ (4)