День української писемності та мови

radiodyktant9 листопада ми відзначали День української писемності та мови. Учні 9-х класів узяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту. Для учнів 1-В класу ( кл. кер. Великород Л.П.) відбувся урок рідної мови у районній бібліотеці ім. М Рильського. Прозвучала тематична радіопередача по гімназійному радіо ( відповідальна Деревицька Г.М., учні 9-В класу). Оформлено інформаційний стенд для учнів ( відповідальна Ільющенко А.М.). У гімназійній бібліотеці – тематична виставка книжок (відповідальні Варава Т.О., Федоренко Т.М.). Відбулося засідання клубу “Юний поет” ( відповідальна Федорчук І.В.). Учасник міського етапу Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року” Маліченко Т.В. провела для учнів 6-В класу мовознавчий турнір “Наша мова калинова”.