День гімназії – 2015

den-gimnaz-201530 квітня 2015 року   ми святкували  День гімназії! Темою цьогорічного свята було обрано «Україна крізь віки».

День гімназії – це свято для всіх: учнів та їх батьків, педагогічного колективу, працівників та гостей.

У цей день відбувається посвята у гімназисти учнів 1-х класів.

Традиційними є благодійний ярмарок, танцювальний флешмоб, конкурси «Малюнок на асфальті», «Зачісок та стилізованого одягу », «Рекордсмени гімназії»,  шаховий турнір, змагання з футболу. У вестибюлі гімназії оформлено виставку творчих композицій.

Учасниками  святкового концерту під час ярмарку були  як вихованці гурткових колективів, що працюють на базі гімназії,  так і учні, які самостійно підготували художні номери.

Усі  гімназисти взяли участь у  різноманітних майстер-класах , яких відбулося понад тридцять.

Цього дня вчителі,  гімназисти та їхні батьки  долучилися до загальноукраїнського творчого флешмобу  “Квітка пам’яті” : виготовили «Маки Пам’яті» – символи відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги; символи пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни, тих, хто віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії.

День гімназії – одне з найулюбленіших свят великої гімназійної родини.