Фестиваль «Ще не вмерла України ні слава, ні воля!»

fest-201511 та 13 березня 2015 року в гімназії № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва відбувся фестиваль «Ще не вмерла України ні слава, ні воля!», присвячений Першій річниці Революції Гідності, 200-річчю з дня народження автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького та 150-ій річниці першого публічного виконання гімну.

Метою фестивалю є формування в гімназистів патріотичних почуттів, вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання української держави.

Учні 5-х-10-х класів взяли участь у таких номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Художнє читання», «Літературно-музична композиція»; представили власні роботи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва на тему: «Добро перемагає зло!».

Відкрили фестиваль учні 5-Б класу музичною композицією «Квітуча Україна» .

Під час фестивалю гімназисти декламували вірші, що пробуджували почуття гордості за свою країну, свій народ, оспівували незламність у боротьбі за незалежність. Учні 6-В класу прочитали «Заповіт» Великого Кобзаря українською та німецькою мовами. Як ніколи, актуально звучали слова В. Сосюри «Любіть Україну!» у виконанні учнів 7-А класу. Дудко Вікторія, Граніч Олег, Данилівська Анна та Музика Стефан виконали авторські вірші.

Щоб наші бійці поверталися живими та здоровими, щоб з ними завжди був ангел-охоронець, Кучанська Ганна, учениця 8-А класу, побажала «Повертайся живим!».

Любов до Батьківщини – це повага до рідної мови, традицій і звичаїв українського народу, його історії та культури. Перша частина фестивалю закінчилася урочистим виконанням Державного Гімну України.

У другій частині учні 7-В класу виконали Гімн рідної мови. Андреєва Маргарита, Соломка Анастасія, Недашківська Марія та Підгорна Аліна, Сушко Олена, а також дівчата 10-В класу заспівали патріотичних пісень.

Величним акордом фестивалю став виступ учнів 7-Б класу. Літературно-музична композиція «Слава героям!» – це гімн справжнім патріотам України, які віддали життя за Батьківщину, гімн матерям, які виховали істинних захисників рідної землі.

Заключну пісню «Так, я люблю Україну!» глядачі в залі виконували стоячи, стверджуючи впевненість у перемозі, в незламності українського духу, віру в прекрасне цивілізоване майбутнє України.

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить.