Заслуженій учительці України МедведєвійГ.А. – 80

medvedyeva-ga18 січня 2015 року 80-річний ювілей святкувала Заслужена учителька України Медведєва Галина Антонівна.

Медведєва Г.А. працює вчителем української мови та літератури в гімназії № 59 імені О.М.Бойченка.

Понад 52 роки на освітянській ниві. «Важко? Ні! Цікаво! – каже Галина Антонівна. – Я вдячна долі, що вона дала мені дар учителя, а саме: учителя мови та літератури. Я думаю: яке щастя мати дар слова, щоб зразу ним пробивати твердий мир чужих сердець». Багато років вчителька сіє правду, добро, любов. Сьогодні на зораному і на засіяному полі вона збирає багатий урожай. Серед її учнів є вчителі, лікарі, журналісти, інженери, дизайнери, вихователі дитячих садочків.

Привітати Медведєву Г.А. з ювілеєм прийшли тимчасово виконуючий обов’язки голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Мельничук Андрій Анатолійович, заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Кирилюк Андрій Тітусович, начальник управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Полторак Галина Миколаївна, головний спеціаліст районного управління освіти Фещенко Ірина Миколаївна, голова Голосіївської районної у місті Києві організації профспілки працівників освіти і науки України Гейчик Олена Василівна та її заступник Грицеляк Лариса Петрівна, колеги, вдячні учні.

Щасливий той, кого шанують люди
За труд, за чуйність, за тепло душі.
Нехай здоров’я й сил до Вас прибуде,
Нехай до серця старість не спішить.
І далі роки хай чудові плинуть
Аж до сторіччя по живій воді,
Щоб Ви були здорові і щасливі,
Душею й серцем — завжди молоді.