Календар GLOBE – 2017

globe_kalendar-2017_na-sajtВітаємо  Науменко Аллу Володимирівну та учнів 9-А класу  з перемогою у міжнародному  художньому  конкурсі «Календар GLOBE 2017».

Конкурс проходив у  рамках європейського конкурсу «GLOBE at My School Picture Contest». Серед більш ніж 500 фотографій,  які було надіслано з різних частин Європи,  фотографія нашого навчального закладу була відібрана для майбутнього  календаря GLOBE – 2017.

Бажаємо подальших успіхів і перемог у міжнародній науково-освітній програмі GLOBE.