Засідання науково-методичної ради гімназії

САЙТ нмр28 жовтня відбулося засідання науково-методичної ради.
Були обговорені питання:
Затвердження теми методичних розробок учителів, теми апробацій.
Курсова перепідготовка.
Підсумки участі гімназистів у І (гімназійному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Участь гімназистів у І (гімназійному) етапі ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Участь гімназистів у І (гімназійному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені
Тараса Шевченка.
Організація роботи гімназійного наукового товариства “Дослідник”, підготовка до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Обговорення і погодження плану роботи педагогічного і учнівського колективів над річною проблемою: «Розвиток життєвої компетентності учнів в інноваційному освітньому просторі гімназії на 2017-2022 роки» (затвердженої наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 02.11.2017 № 1035).