Вітаємо зразковий художній колектив естрадно-циркову студію «Арлекіно»

arlekino-201618 листопада 2016 року відбувся звітний концерт «Ювілейний круїз!» естрадно-циркової студії «Арлекіно»  на підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив», а також святкування 20-річчя з дня заснування колективу.
Міська оглядова  комісія  прийняла рішення: «Порушити клопотання перед Міністерством освіти і науки України щодо підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив» естрадно-циркової студії «Арлекіно» гімназії № 59 імені О. М. Бойченка міста Києва (художні керівники Козлова Марина Петрівна, Стулова Ірина Миколаївна та Краснощок Катерина Павлівна)”.

Естрадно-циркова студія «Арлекіно» працює в гімназії з 1996 року.
Склад учасників: 73 учні віком від 6 до 18 років.
За час роботи естрадно-циркової студії її вихованці є постійними учасниками конкурсів, фестивалів, концертів, благодійних акцій, які проходять у місті Києві, Україні та за її межами.
З метою участі у святкових заходах з нагоди 20-річчя естрадно-циркової студії «Арлекіно» гімназію відвідали іноземні делегації:
1. Організатори Міжнародного фольклорного фестивалю в м. Серс (Франція) Домінік та Дглоелле Казасновес. А також Вернигор Юрій Васильович – представник французької асоціації «Діти Чорнобиля» в Україні, соліст державного академічного ансамблю танцю України імені П. Вірського.
2. Делегація учасників циркової студії Бродницького будинку культури (м.Бродниця, Польща; с. Ліпінки, Польща) у складі: 5 керівників та 12 вихованців студії. Дембек Єва – керівник циркової студії с. Ліпнінки, Домініка Дембек – керівник цирковї студі в м. Бродниця.

Учасниками святкового концерту були й випускники естрадно-циркової студії “Арлекіно”,  серед них  нинішні  студенти Національної циркової академії, переможці міжнародних циркових конурсів Пахалович Є., Головченко М., Гапанович  В.

Цирк – це казка, чудо, сміх.
Цирк захоплює нас всіх.
Акробати і жонглери,
Мани, звірі, каскадери –
Все навкруг сміється, скаче,
Клоун вже від сміху плаче.
Цирк – це радість!
Цирк – це сила!
Цирк – це свято назавжди!