Олімпійський урок

У рамках відзначення Дня фізкультури та спорту відбулася онлайн-зустріч учнів 10-Б класу з відомими українськими спортсменами:  Анною Музикою – першою спортсменкою – Майстром  спорту України з роликового спорту, членом  збірної команди України з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах), спортсменкою та тренером ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб»; Олександром Симоненком –  президентом Української федерації роликового спорту, Майстром спорту СРСР міжнародного класу зі швидкісного бігу на ковзанах, багаторазовим чемпіоном України, СРСР та різних міжнародних змагань;  Олександром Музикою, директором фізкультурно-оздоровчого центру Централізованої системи дитячо-юнацьких спортивних клубів Голосіївського району міста Києва.

У ході зустрічі учні дізналися багато нового про розвиток роликового спорту в Україні,  особисті досягнення і перемоги гостей. Гімназисти мали змогу поставити запитання спортсменам і  отримати  відповіді.  Гості зустрічі мотивували молодь  до занять фізкультурою та спортом, саморозвитку та здорового способу життя.