Ось так непомітно пролетіли два тижні навчання у новому навчальному році – році непростому.  Ми справились з усіма викликами разом.

Одним із важливих завдань  було і залишається питання організації харчування учнів.

Харчування здійснюється відповідно до «Примірного двотижневого меню для надання послуг з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти сніданки за бюджетні кошти», яке погоджене начальником Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві та директором  Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і схвалене штабом із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 07.08.2020 протокол №56.

У гімназії створено безпечні умови для харчування учнів, а саме:

• розроблено графік харчування учнів відповідно до вимог;
  • організовано безкоштовні індивідуальні сніданки для учнів 1-4 класів, а для учнів 5-11 класів   із числа дітей пільгових категорій – гарячі сніданки;
  • за батьківські кошти відповідно до прейскуранту харчуються вихованці ГПД та усі учні, які виявляють бажання;
  • питний режим організовується за допомогою використання індивідуальних ємкостей для рідини або фасованої сертифікованої питної продукції.

Здобувачі освіти отримують страви з м’яса, риби, молочних продуктів,  кондитерські вироби, овочі, фрукти.