GoCamp. Хочеш змінити світ – надихай дітей

З 10 по 21 серпня учні та вчителі гімназії були активними учасниками мовного табору GoCamp.
GoCamp – найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам.Викладачі не лише впроваджують сучасний формат літнього відпочинку, а й задають стандарт нової методики викладання, в центрі якої — інтереси та таланти дітей.
Долучившись до проєкту, ми формували нове покоління майбутніх лідерів України, мотивували молодь долати будь-які бар’єри та відкривати нові культури, мови та можливості.
У мовному таборі гімназисти брали участь у реалізації проєктів та завдань, спілкуючись англійською мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми учні вчилися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними.
Участь у мовному таборі включала:
• роботу над суспільно корисними проєктами;
• розмовні- та кіноклуби, багато ігор і квестів;
• спільні віртуальні екскурсії та подорожі;
• заходи за участю дітей та іноземного волонтера.
Були реалізовані методи та принципи програми GoCamp:
• метод проєктного навчання / Project-based learning (PBL);
• розвиток вмінь та цінностей ХХІ століття/ Development of 21st century skills and values;
• інтегроване навчання / Content and Language Integrated Learning (CLIL);
• гейміфікація / Gamification;
• занурення в мовне середовище / Language immersion;
• принцип автономії учня / Learner autonomy.
Cподіваємось на подальшу плідну співпрацю з волонтером з Алжиру Dhirar Dadda