Випуск – 2020

У п’ятницю, 26 червня 2020 року, в одинадцятикласників відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення їм свідоцтв про повну загальну середню освіту. Документи отримали 49 випускників.
Урочистий захід відбувся з дотриманням вимог Регламенту відновлення освітнього процесу у закладах освіти міста Києва та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень.
Карантин змінив форму проведення випускного вечора, але у дарунок випускники отримали незвичний подарунок від гімназії –

зображення_viber_2020-06-25_16-22-41Карантин змінив форму проведення випускного вечора, але у дарунок випускники отримали незвичний подарунок від гімназії – зустріч світанку онлайн.
«Дорогі випускники 2020 року. Якби не було карантину, у вас був би справжній випускний із традиційною зустріччю сходу Сонця першого дня вашого дорослого життя. Оскільки всього цього не було, я підготував вам невеликий подарунок. Це відео, тривалістю 5 хвилин, в яке вмістилась вся ніч на схід Сонця з п’ятниці на суботу (з 26 на 27 червня), перша ніч після отримання вами документів про закінчення гімназії. Вітаю вас із закінченням навчання, отриманням документу про середню освіту та з початком нового життя. Бажаю успіхів. Старий С.В.»

У добру путь! Хай вам щастить!