Зустріч із волонтером GoCamp та filmmaker from Brazil – João Batista Schnorr!

Власенко Олександра, учениця 10-А класу , була учасницею зустрічі з волонтером GoCamp та filmmaker from Brazil – João Batista Schnorr. “Сьогоднішня конференція була мені надзвичайно цікава, адже я змалку захоплююсь світом кіномистецтва. Спілкуючись із бразильським фільммейкером João Batista Schnorr, я дізналася про його яскравий досвід роботи зі стрічками різних жанрів, мотиви та цінність волонтерства, про подорожі світом і, звичайно, про культуру та звичаї Бразилії. Мені сподобалась дружня і весела атмосфера цієї онлайн-зустрічі. Після розмови та гри, учасники мали можливість поспілкуватися із João і почути відповіді на свої питання, які стосувалися як професійної, так і особистої сторони життя філммейкера. Відповіді бразильського волонтера були щирими та яскравими, що дуже сподобалось. Конференція надихає активно пізнавати цей світ, шукати друзів із різних країн і різних національностей!”- поділилась своїми враженнями учениця.