Відеозустрічі з батьками: новий формат батьківських зборів

БезіменнийДистанційна форма навчання стала викликом для усіх учасників освітнього процесу – вчителів, дітей і батьків.

Найпершою та дуже важливою складовою тривалого дистанційного навчання стало налагодження комунікації з батьками, адже в учнів початкових класів не особливо розвинені організаційні навички, щоб займатися самоосвітньою діяльністю.  Наші педагоги шукали різні шляхи зворотного зв’язку із батьками.

Уже на перших етапах незвичної форми навчання Гуренко Юлія Миколаївна використала для спілкування платформу Zoom. Під час відеозустрічі вчитель разом із батьками вивела спільні правила, пояснила свої бачення й деталі співпраці під час дистанційного навчання у їхньому 2-А класі. Іноді навчала, як записати задачу чи вираз, як зробити розбір слова, як працювати в Zoom, або просто як вчинити в тій чи іншій ситуації, постійно  емоційно підтримувала їх… А іноді батьки, підтримували вчителя, змушуючи Юлію Миколаївну не здаватися і долати труднощі. Програма Zoom дала можливість обговорювати, приймати рішення з важливих питань класної родини, підтримувати, посміхатись, бачити очі один одного і радіти, що є можливість поспілкуватись онлайн.

Особливо  емоційною і душевною була зустріч із нагоди свята «Останнього дзвоника», на якій були присутні й діти, і батьки.  Кожен  ділився визначними подіями, надбаннями, враженнями, що відбулися в його житті за час дистанційного навчання. Було сказано багато побажань і слів вдячності батькам та батьками. Всі щасливі пішли  на літні канікули!