Останній дзвінок – 2020 онлайн

54629 травня 2020 року пролунав останній дзвінок у гімназії. Він сповістив про закінчення 2019-2020 н.р..
Гімназійне свято Останнього дзвоника відбулося у форматі відеозустрічі на платформі Google Meet

Директор Антоненко Т.С. З вітальним словом до всіх звернулася директор гімназії Антоненко Тетяна Стефанівна .”Дорогі наші діти!Любі вчителі! Шановні батьки! От і закінчується 2019-2020 навчальний рік. Рік, який не схожий на всі попередні роки, який познайомив нас з дистанційним навчанням. Але нам вдалось справитись із цим викликом. Я дякую вам,мої колеги, за ваш професіоналізм. Дякую вам, шановні батьки,за ваше розуміння та підтримку.
Дорогі одинадцятикласники! Сьогодні для вас прозвенить останній гімназійний дзвоник. Впевнено ідіть до своєї мети! У вас все буде добре. Ви прекрасні діти. Ми вас дуже любимо,віримо у вас”.

Слова подяки звучали і від одинадцятикласників.
Одинадцятикласники__Когут Олег. ” З першим осіннім листком ми прийшли сюди, з першим же літнім променем підемо. Гімназія є місцем не лише навчання, а й зустрічі. Зустрічі з найкращими людьми, зустрічі з неминучою дорослістю, зустрічі з самими собою. Однак, де є зустріч, там є прощання. Прощання з найвеселішими друзями, прощання з вигрітим сонцем дитинством, прощання й з близькими, бо вже завтра ми — студенти, і наша доля буде зосереджена лише в наших руках. Руках, що були зрощені, зокрема, й у цій гімназії. Вдячність наша буде поширюватись тими справами, що їх вершитимемо нашими руками, отож замість тисячі слів подяки, лиш зачекайте на нашу дію. Дію, що кувала себе з несміливого падіння першого листка до повного завзятості першого проміння літнього сонця”.

Одинадцятикласники __Андреєва Маргарита. “Гімназія стала для мене другою домівкою. Я дійсно пишаюся, що навчалася тут, адже 11 років вона зустрічала мене з відкритими обіймати та величезним колодязем знань. Я завжди з радістю бігла туди, адже знала, що на мене чекають люблячі вчителі та вірні друзі. Те, що я отримала тут, безцінне: знання, дружба, досягнення, спогади…
Я хочу сказати “дякую” усім вчителям, які протягом років навчали нас, дарували нам знання та любов, відпускали на репетиції, розуміли, що наша душа лежить до творчості і підтримували нас у цьому. Ви прекрасні! Дякую вам за все:).
Також , Тетяно Стефанівно, спасибі Вам за те, що керуєте величезним механізмом під назвою ” Гімназія #59″, завжди прислухаєтесь до своїх учнів та робите все задля того, щоб ми проявляли своє “я” та розвивалися.
Окремо дякую Ларисі Петрівні. Ви стали для нас такою рідною. Ви не просто класний керівник, ви найкраща подруга нашого класу, яка перетворила його на велику сім’ю. Нам так з вами пощастило!
Також величезне дякую хочеться сказати працівникам адміністрації, їдальні та прибиральникам. Спасибі, що робили все задля того, щоб гімназія була завжди чистою, затишною, а в їдальні пахло свіжою випічкою та смачним обідом.
Тож, люба гімназіє, я так рада, що саме тут я провела дитинство, стала людиною, якою є зараз та знайшла хороших, вірних друзів. Я буду дуже сумувати”.

Севастян Юлія. “У цей день хочу подякувати всьому педагогічному колективу гімназії. Дякую всім вчителям за стійкість, за лояльність, доброту та витримку. А витримати наш клас – не найлегше завдання. Також хочу подякувати Тетяні Стефанівні за створення робочої атмосфери в стінах гімназії. А особливо дякую Ларисі Петрівні за цілодобову підтримку, за допомогу в будь-якому питанні та за витримку. Дякую гімназії за перших та найвірніших друзів. Бажаю всім щастя, ще більше позитивних емоцій, а найголовніше здоров’я.”

Одинадцятикласники_ __Мухльо Мар’яна. “Доброго дня усім присутнім. Знаєте, я не раз виступала перед учнями, учителями, батьками, завучами та детектором, але цей раз він… інший. Я хвилююся безмежно. Я хочу сказати так багато, але слова не йдуть і… Це останній раз. Я не люблю слово “останній”, воно якесь гнітюче. А в голові просто “я сумуватиму”. Я хочу сказати дякую усім вам, дорогі учителі, завучі та Тетяно Стефанівно. Усім присутнім і тим, хто тут бути не може з якихось причин. Дякую вам за кожну можливість проявити себе, за підтримку, за розвиток наших особистих умінь, за кожен спектакль, який ви дозволили поставити за моїм сценарієм, за кожну допомогу з чим завгодно: починаючи оцінками і закінчуючи бажанням вислухати. Дякую, що слухали, дякую, що ставилися до нас не просто як до учнів, а як до особистостей.
Я була в багатьох школах, спілкувалася з різними учителями і хочу сказати, що нам з вами пощастило. Ми не були ідеальними учнями ні секунди, ми не були взірцем поведінки чи навчання, я точно не була. Але ви все одно любили і підтримували нас… Дякую за все! Я навіть не можу все перерахувати, адже цього так багато. Я провела в стінах гімназії 12 років з 8 ранку до 5-6 вечора – і весь цей час, кожну годинку, ви супроводжували, допомагали. Я хотіла сказати так багато, адже вас так багато і ви зробили для мене так багато. Кожен вчитель, завуч, педагог-організатор і Ви, Тетяно Стефанівно! Ви усі просто неймовірні, і мені з вами пощастило. Я знаю, що виникали непорозуміння, але як добре, що ми завжди могли їх владнати. Ця школа дала мені так багато! І я просто скажу, що люблю вас і буду сумувати. Страшенно”.

Одинадцятикласники_ Одинадцятикласники __

Свято  останнього  дзвоника. Гімназія моя..

ПРАПОРСВЯТО  ОСТАННЬОГО  ДЗВОНИКА – 2020 онлайн (відеозустріч на платформі Google Meet)

БезіменнийКиївський вальс у виконанні  одинадцятикласників 2020 року