Вітаємо Власенко Олександру з перемогою на національному відборі конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020»

87654

зображення_viber_2020-06-02_20-22-13Власенко Олександра, учениця 10-А класу, виборола 3 місце на національному відборі конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020». Її робота “Тест – визначення сумарного вмісту важких металів у воді” отримала схвальні відгуки як на першому ( україномовному) етапі  конкурсу, так і під час фінального   національного відбору( захист відбувався англійською мовою).

Власенко О

В Україні Конкурс проводиться з 2003 року та залучив понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Національний фінал ВЮВП традиційно проводиться у НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», а урочисте нагородження переможців Гран-Прі та 2-ого і 3-го місць проходитиме в Посольстві Швеції в Україні, де Гран-Прі конкурсу – скляну краплю «Медіум» вручить Надзвичайний та Повноважний Посол. Основна ж нагорода переможцю Гран-Прі – поїздка у Швецію для участі у Stockholm Junior Water Prize.

Конкурс покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства  тощо.

Конкурс відкритий для всіх проєктів, які торкаються водної тематики. Основні критерії визначення переможця –  самостійність виконання, глибина досліджень і новизна прийнятого технічного рішення.

У конкурсі можуть брати участь учні то молодь  віком від 15 до 20 років.

Організатор конкурсу в Україні: Всеукраїнське водне товариство «WaterNet»

Конкурс проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні та у співпраці з НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Міністерства освіти і науки України,  Міністерством екології та природних ресурсів, ПАТ «АК «Київводоканал», Всеукраїнською асоціацією «Укрводоканалекологія», Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно-інформаційний центр»,  ДП «НДКТІ міського господарства».