День науки – 2020

21 травня 2020 року гімназійна родина традиційно святкує  День науки. Наші гімназисти  своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, розквітають, множаться дослідженнями та власними відкриттями.

сайт

74 Гімназисти! Ми пишаємось вашими досягненнями!

Ми вітаємо всіх юних науковців!  Дорогі друзі!

Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!

Знаходьте час для роздумів – це джерело сили!

Знаходьте час для читання – це джерело знань!

Знаходьте час для мрії – це шлях до зірок!

Знаходьте час для творчості – це муза душі!

Зі звітом про досягнення і перемоги гімназистів можна ознайомитися на сайті гімназії у розділі «Науково – методична робота».

564Відеопривітання  з Днем науки – 2020

У науці сила і в науці слава,

Світ без науки не такий яскравий,

То лише здається, що без неї краще жити,

Бо лише вона все здатна пояснити!

А всі науки про природу-суть буття,

За ними наше  з вами майбуття!

Ось уже більше двадцяти років у третю суботу травня наукова спільнота України відзначає своє професійне свято – День науки!

21 травня у гімназії  відбулася конференція присвячена Дню науки у форматі відеозустрічі на платформі Meet, що стала своєрідним підбиттям підсумків наукової діяльності.

Було  відзначено кращих учнів: тих, хто славиться навчальними досягненнями, тих, хто заглиблюється в таємниці наук  і досліджень, тих, хто дарує свій талант, свою творчість, своє мистецтво.

З перемогами та досягненнями гімназистів привітала директор Антоненко Тетяна Стефанівна.

Також приєдналася до привітань Музиченко Анастасія Михайлівна,
(літкритикиня, експертка з дитячого читання в Barabooka, методистка відділу інструктивно-методичної роботи Національного центру “Мала академія наук України”) та побажала нових відкритттів та польоту творчої думки.

Методист гімназії Медведєва Наталія Анатоліївна підвела підсумки науково – дослідницької роботи в гімназії у 2019-2020 н.р.

Своїми напрацюваннями та ідеями поділилися:

1. Безпалько Віктор, учень 10-А класу, переможець ІІ етапу національного конкурсного відбору «ICYS-Україна» 2020
    СРІБНИЙ ПРИЗЕР 39-го Пекінського міжнародного конкурсу юнацької наукової творчості, призер міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, стипендіат Київської міської ради;
  2. Мухльо Мар’яна, учениця 11-А класу, переможець ІІ(міського) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН у секціях літературна творчість, охорона довкілля та раціональне природокористування;
  3. Кравченко Альбіна, учениця 8-В класу, дворазовий переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із лінгвістики та зарубіжної літератури.

Бажаємо усім молодим науковим дослідникам, ученим, науково-педагогічним працівникам, міцного здоров’я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку!