Увага!

ІНФОРМАЦІЯ  щодо організації навчання учнів 1-11 класів гімназії під час призупинення освітнього процесу

 На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 11.03.2020 року №56 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної освіти усіх типів та форм власності, вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та Київському університеті імені Бориса Грінченка»

з 12 березня 2020 року в гімназії призупинено освітній процес.

Під час призупинення освітнього процесу навчання не припиняється.

Виконання навчальних планів освітніх програм буде здійснюватися  шляхом використання різних форм асинхронного дистанційного навчання (лист ДОіН № 063-1540 від 11.03.2020):

  • електронна освітня платформа «Мій клас»;
  • платформа «Прометеус»;
  • е-mail дистанційне навчання: gmail.com, ukr.net;
  • навчання на платформах соціальних мереж: Google-диск, месенджер «Телеграм», соціальна мережа «Вайбер»;
  • курс «Інтерактивне навчання» видавництва «Ранок».

Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua. Для вчителів, які не мають можливості організувати дистанційне навчання самостійно, буде запропоновано надіслати уроки, матеріали, посилання для розміщення на ресурсі.

Для учнів 5-9 класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.

Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.

Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.