ВІТАЄМО!

28 лютого 2020 року відбувся показ вистави «Зелений мандрівник, або Казка про найбільшу мрію» за мотивами п’єси Ліліани Бардієвської у виконанні вихованців зразкового художнього колективу театральної студії «Лицедії».
Міська оглядова комісія відзначила високу виконавську майстерність вихованців колективу, гра юних артистів природна і невимушена, діти володіють вмінням передати образ і характер героя; керівник студії Ольга Борисівна ретельно підбирає репертуар театру з урахуванням виховного впливу на дітей та підлітків; колектив вирізняється творчим пошуком, емоційністю та сценічною культурою.
Члени міської оглядової комісії вирішили просити Міністерство освіти і науки України порушити клопотання про присвоєння почесного звання «Народний художній колектив» театральній студії «Лицедії» гімназії № 59 Голосіївського району міста Києва (художній керівник та режисер Добровольська Ольга Борисівна).