21 лютого – Міжнародний день рідної мови

21 лютого в гімназії під гаслом ” Розквітай же, рідна мово!” пройшов Міжнародний день рідної мови.
Учні гімназії написали диктант “Мова кожного етносу – неповторна і своя”, рекомендований Інститутом модернізації змісту освіти. Оформлено тематичні виставки: для 5-х класів – ” Народні та літературні казки”; для 6-8-х класів – “Це цікаво!” (твори сучасник українських письменників); для учнів 10-11-х класів – “#ЗНОцеПРОСТО”. Для учнів 9-х класів відбувся тематичний урок “Сучасне прочитання творів Шевченка”. Учнями гімназії було підготовлено проєкт “Українська мова серед інших мов”.
Дбаючи про розквіт мови, учителі формують у гімназистів мовні компетентності, виховують повагу до рідного слова, стимулюють учнів до творчості (презентація проєктів “Країна Морфологія”, “Просте речення”).